Rozvoz květin

  • Květiny je třeba objednat alespoň 4 - 5 dnů předem, emailem, osobně nebo telefonicky.
  • ceny dopravného:

nad 800 Kč ve Zlíně zdarma

po okolí 15 Kč/km (účtuje se cena tam i zpět)

DODACÍ PODMÍNKY

Květiny doručujeme vždy v co nejlepší kvalitě a podle přání zákazníka. Někdy se však může stát, že adresa pro doručení neexistuje nebo je neúplná. V takovém případě Vás kontaktujeme a nastalou situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Nedojde-li k zastižení příjemce ve Vámi zvolenou dobu, předáme květiny rodinnému příslušníku, sousedům, v recepci firmy, apod. Pokud ani to není možné, zanecháme na místě zprávu o nezastižení příjemce a budeme Vás kontaktovat.

NÁHRADA ZBOŽÍ

Je možné, že dodané zboží se bude mírně odlišovat od Vámi objednaného. Stává se to výjimečně, především v případě nedostupnosti sezónního zboží. V takovém případě uděláme všechno pro to, aby se dodané zboží co nejvíce podobalo charakterem i kvalitou Vaší objednávce.

REKLAMACE

Mějte na paměti, že květiny rychle podléhají zkáze. Naše květiny jsou dodávány vždy čerstvé a v nejvyšší kvalitě. Při dodání květin je příjemce poučen, jak o květiny pečovat. Nejste-li s kvalitou květin spokojeni, kontaktujte nás. Na květiny je poskytována záruka 24 hodin od doručení.

Sušené květiny
Řezané květiny
Svatební květiny
Svatební květiny
Created by (C) Zdeněk Janota 2007