Rozvoz květin

  • květiny doručujeme ve Zlíně, Otrokovicích a okolí do 30km
  • běžně doručujeme od pondělí do soboty od 8 - 18 hodin - mimo tuto dobu pouze po domluvě
  • ceny dopravného:

cena květin v pracovní dny 8-18 hod,
v sobotu 8-14 hod

do 600,- ve Zlíně 100,-
nad 600,- ve zlíně ZDARMA
nerozhoduje po okolí 10,-/km
(účtuje se cesta tam i zpět)

Pro stálé zákazníky možnost smluvních cen dopravného.

DODACÍ PODMÍNKY

Květiny doručujeme vždy v co nejlepší kvalitě a podle přání zákazníka. Někdy se však může stát, že adresa pro doručení neexistuje nebo je neúplná. V takovém případě Vás kontaktujeme a nastalou situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Nedojde-li k zastižení příjemce ve Vámi zvolenou dobu, předáme květiny rodinnému příslušníku, sousedům, v recepci firmy, apod. Pokud ani to není možné, zanecháme na místě zprávu o nezastižení příjemce a budeme Vás kontaktovat.

NÁHRADA ZBOŽÍ

Je možné, že dodané zboží se bude mírně odlišovat od Vámi objednaného. Stává se to výjimečně, především v případě nedostupnosti sezónního zboží. V takovém případě uděláme všechno pro to, aby se dodané zboží co nejvíce podobalo charakterem i kvalitou Vaší objednávce.

REKLAMACE

Mějte na paměti, že květiny rychle podléhají zkáze. Naše květiny jsou dodávány vždy čerstvé a v nejvyšší kvalitě. Při dodání květin je příjemce poučen, jak o květiny pečovat. Nejste-li s kvalitou květin spokojeni, kontaktujte nás. Na květiny je poskytována záruka 24 hodin od doručení.

Svatební květiny
Svatební květiny
Aranžmá s doplňky
Svatební květiny
Created by (C) Zdeněk Janota 2007